| OanaG a întrebat:

Deci... m-am intalnit cu un tip luni seara, mi-a fost cam teama ca nu stiu ce sa-i zic dar a fost minunat. Am stat 3 ore impreuna laughing[muuullt] ca am primit o morala. M-a adus pana in fata blocului, asa. acum ma tot cauta, ba chiar mi-a propus marti sa-l insotesc pana la bunicii lui, miercuri sa merg la ziua unui verisor cu el[Sf Dumitru]. Eu am ramas straight face, dupa 3 ore de vorba sa zic, a doua zi sa ma invite... asa repede. In fine. Imi zc sa ma intalnesc cu el, dar sunt cam nesigura pe mine.

Apropo tipul e la locul lui, e cuminte, nu e golan sa umble cu smecherii.laughing

Ce credeti despre chestiile care mi le-a propus?

3 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Uite deci, tipul poate ca vrea sa te cunoasca mai mult.Dar il poti refuza si sa-i zici sa va intalniti prin parc sau asa ceva. Daca e va cunoasteti mai bine. smug Daca tot zici tu ca nu`i golan as zice ca merita. Oircum, succes!

| DiamondEyes a răspuns:

Pai spune-i s-o lase mai moale. doar ati vorbit 3 h nu 3 saptamani straight face

| xDouaPuncteParantezax33 a răspuns:

Pai in primul rand:Refuzal fato! Nu te lasa dusa de val poate fi el s cel mai fumos tip din lume, dar barbatii se iau cu usorul.iar daca el tot e impulsoneaza... eviital. spune-i intr-o zi ca nu trebuie sa ne grabim tebuie sa lasa-ma ca lucrurile sa vina de la sine