| syd2 a întrebat:

Descrie/Caracterizeaza-ti viata in trei cuvinte?

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Allah is great.

38 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu gasesc decat doua cuvinte, insa am pe ce ma baza cand spun ca viata mea a fost pana acum frumoasa si palpitanta.

| syd2 explică (pentru AFR81):

Ma bucur pentru tine cred, multi ar vrea sa aiba o astfel de viata, totusi multi o au dar nici nu se multumesc cu asta.

| AFR81 a răspuns (pentru syd2):

Acum depinde si cum privim. Daca suntem pesimisti, la fiecare intamplare mai neplacuta nu putem spune decat ca traiul nostru este greu, ca mai bine nu ne nasteam si chestii din astea. Am avut si eu momente foarte grele in viata, dar tocmai asta a facut-o palpitanta.

| Drimmero a răspuns:

Tunara,agonizanta,extaziata!

| syd2 explică (pentru Drimmero):

De parca ai fi un compozitor.

| Drimmero a răspuns (pentru syd2):

Clasic in viata, mai nou!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Privire, Uitare, Nepasare.

| syd2 explică (pentru DoarBogdan):

Credeam ca esti un om fericit.

| DoarBogdan a răspuns (pentru syd2):

Pai sunt. Dar nu are legatura.

| Mayhem666 a răspuns:

Fericit, singuratic, visator. M-am descris pe mine, nu viata mea, dar daca vrei si viata : frumoasa, interesanta, fericita.

| syd2 explică (pentru Mayhem666):

Imi place cum te-ai descris, ca unii de aici, de parca ar fi trait in lagar de concentrare.

| R0R0 a răspuns:

Carti, tristete, nepasare.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Cartea iti genereaza starea asta? Sau e ceva general la tine?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Crede-ma,as vrea sa stiu.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ai o deasa stare de melancolie, sa-nteleg/

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

O iei cum vrei.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Vrei sa adancesti misticismul, aprofundarea ta da multe batai de cap, bwuahahaha

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Se stie. laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

Poate esti depresa si nu vrei sa accepti asta

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

E normal, decurgi normal pe fondul varstei! Adolescenta te mananca pe tine, nu depresia/

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nope.
Stiu sigur ca nu.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Mda.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce ti se pare normal? ASa erai si tu sau ce?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

Cum? Daca nu ai mai fost inainte e imposibil sa stii acum daca esti sau nu.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

MELANCOLÍE, melancolii, s. f. 1. Stare de tristețe, de deprimare, amestecată cu visare și cu dorința de izolare; p. gener. tristețe (ușoară). 2. Boală psihică care se manifestă printr-o continuă depresie, prin tristețe morbidă, prin apatie, delir, halucinații, anxietate și tentația de sinucidere.

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu ai de unde sa stii daca am mai fost sau nu.

| UnBroken2016 a răspuns:

LA inceput de rahat, pe la mijloc bine, si acum e foarte bine. Daca esti inteligenta cauta tu 3 cuvinte sinonime pentru ce am spus eu laughing.

| syd2 explică (pentru UnBroken2016):

Sunt baiat.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru syd2):

Greseala mea laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haos, haos si haos.
Cam asta e cuvantul care-mi descrie cel mai bine viata acum.

| DeathOfDreams a răspuns:

So not fair.

| UzOm a răspuns:

O descriu când o să am 80 de ani. Asta desigur, dacă trăiesc atât.

| ambicio a răspuns:

Instabilă, stresanta și în același timp frumoasa

| weirdfirefly00 a răspuns:

Buna rea merita

| Vendrina a răspuns:

In continua miscare