| anonim_4396 a întrebat:

Suneti-mi,care trei cuvinte va caracterizeaza cel mai bine personalitatea?

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Orgolioasa, naiva, sincera.

| anonim_4396 explică (pentru morningstar):

Se pare ca esti cu adevarat sincera.

| morningstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc (si pentru fundita). Asta sunt big grin chiar daca nu imi place cum sunt.

| anonim_4396 explică (pentru morningstar):

Pana la urma tot oameni suntem cu calitati si defecte.
Trebuie sa ne acceptam asa cum suntem.

| morningstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bunul simt, sinceritatea si sufletul bun care il am.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

In structura ''Bunul simt'' exista doua cuvinte si nu unul in 'sufletul bun'' de asemenea.
S-ar putea sa ai aceste calitati dar modestia? tongue

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma laud ca sa ma dau mare, nu am motive sa o fac si ma mandresc ca sunt o persoana cum putine se mai gasesc in ziua de azi (de treaba).

| negru30 a răspuns:

Cred ca aici ar trebui sa raspunda cei care ma cunosc - inca nu mi-au murit laudatorii

| allllexaaaa a răspuns:

Siceritatea, simtul umorului, de incredere.

| Ana94 a răspuns:

Timiditatea,sinceritatea şi gelozia (cel puţin când vine vorba de dragoste laughing).

| gogonica a răspuns:

Orgolioasa,egoista(uneori.mai ales in dragostehee hee )si...de incredere happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinceritate,fidelitate,corectitudine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.