| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

Descrietim si mie cel mai frumos vis al vostru de lati avut pana acum
big grin

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Visam ca toti romanii vorbeau si scriau corect in propria lor limba si ca nu eram nevoita sa ghicesc ce vrea sa spuna cineva impiedicandu-ma de 2 greseli de ortografie si una de exprimare in 14 cuvinte.

| Elena1234456 a răspuns:

Se facea ca eram cu baiatul de care imi place love struck e cel mai frumos vis al meu, dar din pacate a ramas doar un vis.

| Vizitiul a răspuns:

Eu am doar vise obsecene, crede-ma, nu vreau sa intru in detalii, risc sa fiu suspendat.
Am mai trait o experienta similara (in beci) si nu am de gand sa stationez prin astfel de zone iar!laughing

| tyana a răspuns:

Ca am castigat la loto!big grin Zi si tu daca nu e cel mai frumos vis al unui bugetar!

| dulcik a răspuns:

Eu visez ceva frumos in fiecare seara nu am avut niciodata un cosmar.La mine toate visele sunt roz.Asa ca sincer nu as sti pe care din ele sa ti-l povestesc