| Alex00990 a întrebat:

Diferenta dintre un copil nascuta intr-o familie medie (1500-2000 RON/Luna), un copil nascut intr-o familie bogata si un copil nascut intr-o familie de miliardari

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e o diferenta, ce e cu ea?

| Alex00990 explică (pentru suntserios):

Ma astept sa imi spuneti care sunt diferentele.

| suntserios a răspuns (pentru Alex00990):

Pai daca te asteptai... formulai ca o intrebare nu ca o afirmatie.

Exista diferente in educatie in felul de a primi viata, in felul de a intelege importanta muncii si a banului muncit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar diferente, nu doar una.

| VictorFenrir a răspuns:

In general boracul bogat va fi mai popular, mai tupeist pentru ca el o sa creada ca daca parintii lui au bani poate sa face orice vrea fara sa pateasca ceva, in general astia cu multi bani sunt prost crescut aroganti si n-au treaba cu realitatea.Bine nu generalizez sunt si persoane super ok care au o groaza de bani.