| anonim_4396 a întrebat:

Din punct de vedere medical de la ce varsta poate o fetita sa intretina relatii sexuale? Dar un baietel? Din punct de vedere medical un copil de la ce varsta poate sa faca sex?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai probleme mai grave decat credeam

| Fatamuntilor a răspuns:

17 ani jumate pentru ambele sexe.

| SG1995 a răspuns:

Un copil nu poate, varsta recomandata ar 15-16 ani cel putin.

| HazelEyes77 a răspuns:

Tocmai aia e ca fiind copil nu se cade sa intretina relatii intime la o varsta frageda. Isi pierde inocenta si isi distruge copilaria inainte de vreme. Unii isi incep din pacate viata sexuala prea devreme avand influente negative in jur. Nu si are locul o astfel de intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De cand ii creste par la putulicã
Stii de ce tara asta e de rahat, in timpul lui Ceausescu daca l-ai prins, eu nu
Fetele nu aveau voie sa avorteze, iar din cauza ca parintii nu isi permiteau sa ii intretina ii lasau pe strada, iar casele de copii si violatorii, proxenetii isi faceau treaba din cate am auzit multi erau trimisi in case de copii fara a se oferi atentie poate doar sexuala, iar multi erau vanduti dupa care erau violati ca niste animale si da-ti de mancare la porci
Mai sunt droguri, Arme, crime, violuri dar cand ajungi sa iti bati joc de copii Tarii tale esti un jeg de om
Ai grija ce faci, daca incerci ceva naspa gandeste-te cat de mult rahat s-a intamplat in tara asta, is o sa se mai intample iar tu numai o sa mai aduaugi