| remus a întrebat:

Doresc tuturor celor care utilizeaza situl TPU, prietenilor, celor dragi, e, admin Raluca un sincer LA MULTI ANI, cu multa sanatate, fericire, si implinirea tuturor dorintelor. Aici la mine la dunare in banat ploua ca vara tuna, fulgera ca in plina vara, speram intr-un an mai bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai adaug ceva pentru Remus:Un buchet mare de gladiole acum, in prag de An nou care sa-ti aduca in locul meu toata fericirea din lume! Cu drag, Stejara

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Cu tot parfumul florilor,cu toate luminile din lume,cu toate zambetele lumii iti doresc ca visele sa ti se indeplineasca.Sa ai parte de cel mai frumos 2010!La Multi Anilove struck!

| AvalohAlyn a răspuns:

Multumesc.

Iti doresc si tie si tuturor un an cat mai bun, si 2 lucruri foarte importante, cele mai importante in viata unui om sanatate si fericire.La multi ani!

| Gexu a răspuns:

Multumim la fel! Fie ca noul an sa iti aduca tot ce iti doresti, dorintele sa se implineaca cat ai clipi din ochi iar sanatatea sa fie la ea acasa.La multi ani alaturi de TPU si cei dragi! Un an nou fericit tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani și distracție maximă în noaptea dintre ani!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos de urare,,, La multi ani, si tie Remus! Sa de-a Dumnezeu sa ai un an mai bun, mai fericit si mai plin de voie buna decat cel trecut! si fie sa poti trai fericit cu aleasa inimii tale! La multi ani cu sanatate, cele rele sa se spele cele bune, sa se-adune!