| anonim_4396 a întrebat:

Doresti ca din 2014 sa devii o persoana mai buna?

11 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Mai buna de atat nu se poate!hee hee

| positivity a răspuns:

Să devin mai bună? În nici un caz!
„Bunătatea e atitudinea omului în suferință!"
Vreau ca în noul an să fiu acea persoană căruia nu îi este frică să facă nimic; vreau să fac toate lucrurile idioate, fără sens de care mi-a fost frică în 2013. Vreau să mă bucur mai mult de viață, deoarece pot muri oricând, și nu vreau să mor înainte să fac cele mai nebunești lucruri posibile!

| Musique a răspuns:

Am și eu limite.
Baftă!

| SimonaCristina a răspuns:

Bineinteles! happy
Intotdeauna e loc de mai bine si, sincer, consider ca, atunci cand o persoana adauga inca 1 an in calendar, are mai multe de invatat si e mult mai experimentat! happy
Iti doresc un 2014 luminat de sanatate, fericire si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E imposibil să fiu mai bun de atât.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, îmi doresc asta. E destul de nașpa să se sperie copiii mici de tine, să creadă toți că ești emo și alte chestii. Poate că deși sunt rece și dezgustătoare și n-am făcut în viața mea o faptă bună, și eu am sentimente.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mi-as propune sa fiu o persoana mai buna, as incepe de acum, in prezent.
Eu nu am nevoie de evenimente sau perioade de timp plasate in viitor in care o sa decid ca voi face ceva important. Ce consider eu ca e necesar pentru mine, incep sa mi-l adaptez in momentele alea.

| HaKa93 a răspuns:

Daca se poate, atunci cu cea mai mare placere

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Da.Cea mai buna

| Nadia18 a răspuns:

Da!

| Daria48 a răspuns:

Da.