| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce cataloghezi un om ca fiind prost?

Răspuns Câştigător
| PabloEscobarGaviria a răspuns:

Dupa ceea ce scoate pe gura

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

-Ce / cum / cand / despre ce vorbeste
-Ce / cum / cand / despre ce gandeste
- comportament
-situatia din prezent din toate punctele de vedere.
-body language.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu de obicei nu cataloghez pe nimeni ca fiind prost doar il cataloghez ca e mult sub nivelul meu de perceptie si intelegere asta nu inseamna neaparat ca e prost doar ca nu intra in sfera mea de interes ceea ce gandeste si spune.Dar imi dau la fel de bine seama ca exista oameni cu mult mai inteligenti ca mine bravo lor eu atata pot atata ma ajuta capul.

| oglindasultanului a răspuns:

Cand nu te intelegi cu el, aveti idei diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După cum se comporta cu ceilalți mai ales cei "sub nivelul" lui/ei și ce ii poate mintea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pornesc de la premisa ca toți sunt asa si astept sa văd ca ma insel.De obicei am dreptate.

| admbt a răspuns (pentru anonim_4396):

Premisa fiind ca te raportezi la propriul sine.

| anonim_4396 explică (pentru admbt):

Nu crezi ca te contrazici? Narcisistii nu sunt prosti.Cam greu sa ma raportez la mine.