| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce video nu ati mai putut dormi?

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Dani Mocanu-am fost rau de mic.
Si a doua zi l-am vazut la mall...a fost traumatizant, sper sa nu mai treaca nimeni prin asta

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu s-a inventat ceva care să mă șocheze așa mult.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

1-5,, i-am spart, trebuia sa batem cu minim 7 la cate s-au ratat si cu poarta goala.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

N-au mai fost în apele lor.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ți-am zis eu că bate Chelsea.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Au jucat prea italieneste,, pe contraatacuri, in fine. Nu mai conteaza cum au jucat,, important este ca am castigat noi si suntem pe 2, sper sa piarda Pool maine si sa ramanem etapa asta pe 2. Vedem ce-o sa mai fie pe parcurs.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ooooo! Era unul cu un clown psihopat care era mutilat la fata si alerga cu o drujba in mana prin pădure. Era ciudat, dar e singurul care mi-a venit in minte momentan. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si era pe bune sau un **** de prank? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mieeez666):

Era pe bune. Adică tipul taia veverite cu drujba, si le scalpa. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Suna interesant.
Mai stii unde ai gasit video-ul? laughing As vrea sa-l vad si eu.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mieeez666):

Da, e chiar foarte interesant laughing îți da cu greata de fascinant ce e.
Sincer, chiar nu imi aduc aminte pe unde l-am vazut. Un prieten mi l-a aratat.

| UzOm a răspuns:

Am văzut cum se fac crenvurștii! Direct cancer la ochi.

| aCek1ng a răspuns:

Sincer nu am gasit pana acum un video care sa nu ma faca sa dorm.