| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E adevarat ca, cu cainii "agati" fete de pe strada? Daca da, ma duc sa imi iau caine!

Glumesc

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu sunt atrase de tine fizic poti merge cu o haita de caini dupa tine, poate dai peste una care face sex cu caini e si asta o posibilitate

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te plac, abia dai ocazia si fetelor timide, de a începe un dialog cu tine. Unele se pot opri, doar să se joace cu cățelul.
Sincer, fetele îndrăznețe au tupeu oricum, dacă vor să te abordeze, nu-i nevoie să ții după tine un cățel.
Însă nu te încrede prea mult in această tehnică de agățare, de cele mai multe ori, le place doar cățelușul, nu și stăpânul.

| Celcestietot a răspuns:

Cand o vezi și îl / te bagă în seama, îi spui : vezi câinele ăsta? Dacă nu vrei să ieșim odată, îl pun să te atace laughing! Acum eu mă întreb ce reacție ar avea rolling on the floor.

| oglindasultanului a răspuns:

Mai exista si fete scarbite care nu-ti vor mangaia tie cainele.

| aumih16 a răspuns:

Ba esti nebunlaughing

| RKBlue a răspuns:

Daaa
Te plimbi cu cainele pe strada si cand trece o femeie, acesta sare la gatul tau...
Mooor rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat