| raMLesS a întrebat:

E adevarat ca majoritatea raspunsurilor Violetei sunt sterse de moderatori? Vad useri ca raspund la intrebari si ii dau peste nas ca vorbeste aiurea, dar raspunsurile ei nu apar.

18 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Raspunsurile ei nu apar pentru ca nu raspunde! Cand i se da peste nas cu argumente uneori, nu raspunde, ca nu are ce sa raspunda.
Nu ii sterge nimeni nici o postare.

| Freya1 a răspuns:

Posibil sa fie șterse mai ales ca sunt raportate frecvent.Asa se intampla când aberezi continuu și duci oameni în eroare, ii pui în situații stânjenitoare, jignești si dai sfaturi inutile, sau arunci cu acuze.

| raMLesS explică (pentru Freya1):

Daa,pe mine unul ma sperie femeia asta pumpkin, am auzit ca umbla dezgropata skull
Ea incearca sa para serioasa si inteligenta, dar stim cu totii ca e o monkey

| RoCkKiD a răspuns:

Eu ma mir ca mai are contul. Adica, no'..stiu ca TPU nu e vreo comunitate de experti da' trebuie sa existe o limita de cat de batut in cap sa fii.

| Mosotti a răspuns (pentru RoCkKiD):

Si pe ce baza stabilesti limita?

| RoCkKiD a răspuns (pentru Mosotti):

Pai e simplu. Daca IQ-ul nu depaseste numarul de la pantofi avem o problema.

| LordCristobal a răspuns:

Ori si le sterge ea ori sunt sterse de moderatori ca la ce prostii spune e si normal sa fie sterse.
Sincer si ea si Anonimull ar trebuie sa primeasca o suspendare de trei luni la ce aberatii scriu.

| Mosotti a răspuns (pentru LordCristobal):

Nu sterge nimeni raspunsurile ei, dar nu raspunde cand nu are argumente.

Anonimull trebuie suspendat, ca ala da si pe privat chestii ssexuale la fete, l-au aruncat aia de pe softpedia afara (de "cuminte" ce era), si a venit aici.
Violleta depinde ce zice, da si mie te rog de ex un link sa vad, sa-mi fac o idee, undeva unde zice tampenii.

| raMLesS explică (pentru Mosotti):

Vad useri ca scriu violeta taci sau iar ai venit si tot asa, iar comentariile ei nu apar.

| LordCristobal a răspuns (pentru Mosotti):

Mossoti intreaba-l si pe Cristi202 ce tampenii zice Violeta, o sa iti confirme si el.
Eu cand m-am contrat cu Violeta a fost prin ianuarie nu stiu daca mai pot gasi un link.

| Mosotti a răspuns (pentru LordCristobal):

Eu nu zic ca n-a zis tampenii, voiam doar sa ma delectez putin sa citesc.
Eu m-am contrat chiar azi, venise un baiat de 27 ani bolnav cu defect de vorbire, si cu mediu de familie cu violenta, si zicea ca nu are de munca si nici gagica, prieteni, si ea il face puturos fara a cunoaste viata omului.

Omu vrea munca ca a zis "cred ca ma vor respinge angajatorii daca afla ca am defect de vorbire".
Eu zic sincer ce gandesc.
Daca te referi la din astea, e clar.

| Mosotti a răspuns (pentru raMLesS):

Pai ea nu raspunde! De aia nu apar alea, raspunde unde doreste doar, nu mai ia in seama chestiile astea.

| LordCristobal a răspuns (pentru Mosotti):

Hai ca am facut un efort si am gasit o intrebare unde Violeta a spus tampenii.

| raMLesS explică (pentru LordCristobal):

Cand ai 92 de mii de raspunsuri, asta spune multe despre sanatatea ta mintala laughing)... in cazul de fata a violentei.
Ce om sanatos la cap scrie atat? Eu am contul de 8 ani si abia daca am 5 mii si ceva de raspunsuri, iar asta in 7 ani are aproape de 20 de ori mai multe rolling on the floor Pai daca stai sa ii iei toate raspunsurile la rand sa vezi care sunt niste aberatii si care sunt sfaturi cu adevarat utile, din alea 92 de mii mai raman vreo 2-3 mii corecte laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru LordCristobal):

Am raspuns acolo la faza aia cand se lua de tine, citeste daca vrei, eu zic ca i-am raspuns destul de frumos. E ultimu post, oricum nu mai raspunsesem acolo sa am alt raspuns.

| Mosotti a răspuns (pentru LordCristobal):

Da, pai eu am zis ca, cu mine a discutat okey, ca na, sunt cam egalu ei la varsta, de aia. Nu prea vazusem ce face cu aia mai mici decat asa mai rar, desi era clar ca ce stiam se inmulteste cu 50 la indigo ca si fel de a fi. Oricum mersi ca mi-ai aratat.
Ce o intelege din ce i-am zis, nu stiu, dar i-ami zis, ca poate poate.
I-am zis si posibila cauza pentru care e asa, dar nu in sens de insulta.

| FreddieM a răspuns:

Aaa, deci nu-s nebun?
Cheers