| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna TPU.Cand eram mai mica sora mea si cu o prietena de a ei s-au uitat la un film horror. Era cu o fata blonda si la un moment dat s-a dus la o baie si erau gandaci pe acolo, dupa un timp avea si un tricou alb patat cu sange. Care este filmul? Il caut de atata timp...

Răspuns Câştigător
32 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

@ Violleta2022

Da, corect! Nu trebuie sa fiu de acord cu tine. Dar nu e vorba de ce vreau eu. Nici de părerile diferite ce le putem avea. E vorba de cum te porți citeodata. De ce spui. Că poți să jignești foarte ușor. Ca acum, cînd ai zis clar că minte. Desi nu ai nici o dovadă, e doar o părere a ta. Părerile astea ale tale sunt destul de deranjante. Și sunt destui pe aici care sunt de acord cu ce zic eu.
Nu eu sunt cel ce critica. Uită-te la criticile tale aduse altora, multe fără sens. Eu doar îți cer să o lași mai moale cu astea. Te-ai dovedi a fi un user extraordinar daca ai reuși.

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Presupun ca te-a blocat și pe tine! Ai grija sa faci capturi de ecran ca o să-și schimbe răspunsul și după neagă ceea ce a zis happy

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Da, m-a blocat! Nu e doar presupunere.
După ce că face ce face, nici nu îți dă dreptul la replică.
Mulțumesc de sfat! E de ținut seama.

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Asa face de obicei are comportamentul unui copil de 5 ani! Oricum e păcat ca uneori chiar are dreptate! Ai grija doar sa nu te trezești ca o sa primești raport peste raport!

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

De regula, te legi de problemele celorlalti cand tu ai cam aceeasi problema. E o chestie psihologica.
Da, e trist, ca uneori chiar are dreptate. Pacat insa ca merge prea departe, mult prea departe alteori.
Si ce poate sa faca cu rapoartele? Atita timp cit respectul si buna-cuviinta ma caracterizeaza, nu cred ca ar avea ce face cu rapoartele, Nu cred ca m-am purtat urit cu ea zicindu-i ca are o problema. Eu as fi fericit sa imi zica cineva cand am, pentru ca stiu ca intotdeauna e loc pentru a ma corecta.

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Din păcate ea considera că nu greșește niciodată și dacă o corectezi devine violenta, jignește și te blochează!

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Da, am băgat de seamă că așa este.
Pai atunci poate ar fi mai bine să-și puna numele de "Viollenta2022" happy

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Sa ști ca m-am gândit sa îi propun dar după aceea ma ataca prietenii ei ca cică o jignesc dacă spun cevawinking

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Mai bine că nu. Cred că și eu am mers prea departe cu afirmația asta. sad

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Stai liniștit ca nu ai exagerathappy uneori chiar e violentacrying

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Huh... Atît e de grav? Eu nu am văzut-o sa fie așa. Însă banuiam că e tipul de femeie dura...

| iulia0514 a răspuns (pentru cristi202):

Își modifica răspunsurile șterge tot ce poate fi folosit împotriva ei de aceea am zis ca se potrivește cu Anonimul

| cristi202 a răspuns (pentru iulia0514):

Inteleg...

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii tu ce sa intrebi, daca tu nu ai vazut filmul si vorbesti in numele sorei tale?
"Cand eram mai mica sora mea si cu o prietena de a ei s-au uitat la un film horror."

Pune fetita intrebarile in numele tau, asa cum este normal si nu mai mintii, ca te faci de ras!

| LordCristobal a răspuns (pentru Violleta2022):

Valeu mai Violeta nu te mai lua mai aiurea de oameni.
A vrut si ea sa gaseasca un film cu ajutorul nostru si tu o iei la rost.
Mai Violeta cateodata esti de groaza...

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Du-te mai baiete si te culca, ca este trecut de 2 noaptea in romanica si tu pierzi inutil noptile.
De aia esti singur si ai o viata patetica, ca iti bati joc de sanatatea ta mentala!

In ce privesc raspunsurile mele pe acest forum, te invit sa ai bun simt si sa raspunzi unde esti capabil tu, fara sa-mi comentezi inutil raspunsurile.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar nu putea fi mai mica decat sora ei? Chiar trebuia sa vada filmul?
Si ce daca intreaba pentru sora ei? Comite cumva un sacrilegiu?
Ea a vrut sa fie eleganta, sa puna intrebarea in dreptul ei...
Cu siguranta ar fi fost mai bine daca ii raspundeai la intrebare. Daca stii... Daca nu, mai te asteapta o mie de intrebari la care sa raspunzi. Concret.

| cristi202 a răspuns (pentru LordCristobal):

Subscriu!
Ma intreb daca nu cumva e mai de groaza ca filmul acela happy

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Oare cine devine patetic acum? sad

| WANNNA a răspuns (pentru Violleta2022):

Raspunsurile tale sunt mai penibile decat intrebarile. laughing)))))))

| Animeforlifee9921 explică (pentru Violleta2022):

In primul rand nu ma fac de ras si in al doilea rand nu mai raspundeti aiurea daca nu stiti

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Citeste atenta topicul, sora ei si prietena au vazut filmul. Inseamna ca i-a povestit lui Sofi sora cum era, un pasaj din film.
Nu minte! Si eu facem la fel pe la 25 ani (la 24 si jumate mi-am pus net), tot incercam sa povestesc si mai nimeni nu se prindea de film sau melodie.

Eu uneori caut melodii si acum, dar am mostre mici, si ma ajuta baietii dincolo. Sau inregistrari proaste calitativ.

In ceea ce priveste ChrisBV, omul a incercat sa ajute dupa cum citesc mai sus, nu a vb urat, nu a insultat, injurat, facut misto, spam.
Si daca e 2 noaptea nu conteaza, conteaza ca a vrut sa ajute.
Eu cand pun o intrebare nu cont ca la ala e 5 dimineata, ci apreciez gestul ca vrea sa ajute.
Si tu ar trebui sa apreciezi gestul cum apreciez si eu.

Evident ca sunt si tineri, copii care mint, asta e clar. Adica care fac misto!
Evident ca sunt si copii rai, obraznici, dar nu trebuie sa ii luam pe toti asa, luam cum pare aici, se pleaca ca-s okey, nu ca nu sunt.

ChrisBV ti-a mai comentat raspunsurile ca sincer are dreptate, eu avand cam aceiasi varsta cu tine imi permit sa zic ce zic.
Poate nici n-a comentat pentru tine ci pentru ceilalti. De multe ori nu comentam pentru persoana respectiva ci pentru toti ca sa vada discuta intre ce zice x si ce zice y, sa-si faca o idee.

A fost capabil sa comenteze pentru ca, cam are dreptate, te-ai luat de Sofi aiurea.

Am zis, dai si raspunsuri bune, nu zic nu, dar ai tu ceva cu copiii.
Ai o problema in spate (poate nu esti constienta de ea, nu zic ca e vina ta) si crezi ca se rezolva daca te razbuni pe ei.

Ti-am zis asa prieteneste, nu uita ca eu nu am semnat petitia pentru suspendarea ta, deci nu zic de rau sau din rautate. Am cerut sa vad motivul, m-am uitat pe ceva postari si vazusem ca raspundeai cat de cat okey. soriciculapte era userul care intra pe private si dadea petitia, stiu destui.
Eu am zis ca, cu mine ai discutat okey chiar daca ne-am contrazis.

Acum tu faci cum crezi.

| LordCristobal a răspuns:

Mai revin cu un raspuns la intrebarea ta.
Scrie pe Google in engleza tot ce ai in minte despre acel film si poate gasesti niste sugestii care o sa te ajute sa il gasesti.

| LordCristobal a răspuns:

Si tot pe Google gasesti Advance Movie Search-un motor de cautare avansat de filme, poate il gasesti prin intermediul lui si aici trebuie sa scrii in engleza ce ai in minte despre acel film.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Comportament de copil mic si prost, sa-mi votezi raspunsul "inutil si nefolositor", doar pentru ca te-am trimis la culcare fiind trecut deja de 2 naoptea.

Halal mentalitate de adult si te mai miri de ce esti singur la arsta asta si nu ai viata sociala...

Ma rog, viata iti da ceea ce meriti si dupa cum te comporti si reactionezi, se pare ca vei avea de suferit destul de mult.
Credeam ca ai ajuns la varsta adulta si de acum invei din greseli si inveti sa respecti oamenii, ca sa poti avea si tu o viata normala, sa se uite oamenii al tine, sa te trateze cu bun simt si respect, dar daca tu nu esti inca capabil nici macar de atat lucru, atunci, de unde nu este... nici Dumnzeu nu cere!

| LordCristobal a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai mai femeie tu traiesti pe alta lume!
Fata din topic a intrebat de un film si tu te-ai luat de ea aiurea! Si nu e prima data cand faci asta, ai mai dat raspunsuri eronate si rautacioase fara motiv.
Te dai atotstiutoare dar nu cred ca ma faci pe mine la cultura generala sau in alte domenii de interes, raspunsurile mele sunt de zece ori mai bune decat ale tale.
Esti un user vechi pe site-ul asta dar nu aduci nicio influenta pozitiva, dai raspunsuri bune numai cand ai tu chef in rest dai raspunsuri pline de rautate si frustrare.
Parerea mea ca ar trebui sa fii suspendata trei luni de pe TPU in urma raspunsului rautacios dat mai sus.

| Violleta2022 a răspuns (pentru LordCristobal):

Ti-am mai explicat si cu alte ocazii ca esti prea mic si incapabil mental sa intelegi ce fac unii aici.

Pe langa raspusnurile pe care le dam, mai facem si educatie acestor copii, care vedem ca unii mint si pot ajunge mitomani (mincinosi) in viata, daca nu sunt opriti la timp.
In cazul de fata, fata pune o intrebare in numele altora, dar exprimarea ei este atat de stangace fiind minte.
Cum tu nu ai inteles ce am facut aici si te-ai bagat ca musca in lapte, te-ai facut de rusine, fiindca nu ai capacitatea sa intelegi de ce am raspuns eu in acest fel.

In acest caz, daca parintii te-au crescut cu bun simt: mergi mai departe si vezi-ti de lungul nasului, fara sa intervii, ca te faci de rusine!

Parerea ta nu are nici o relevanta sau importanta pe acest forum, ca nu toti avem mentalitatea unui copilas mic care nu-i capabil mental sa gandeasca, inainte sa vorbeasca.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deocamdata, el a raspuns la intrebare, tu nu. Doar te iei de toata lumea. E 1-0 pentru el. happy

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Parerea lui e relevanta, sa stii, pentru ca nu e doar a lui. Mai multi de pe site au aceeasi parere. Chiar si eu am cam inceput sa o am. Uneori prea te iei de useri fara motiv, ca si acum. Acum chiar nu ai avut motiv. Fata a pus intrebarea in numele ei. Si nu e o minciuna. In psihologie, cand nu cunosti bine persoana cu care conversezi, si nu te poti deschide, se zice ca e indicat un schimb de roluri, caci asta a facut fata, in care tu te pui in postura altuia, sau te folosesti de altul ca sa spui experienta ta. Chestia asta usureaza mult deschiderea, fara a avea parte de surprize mai apoi. Nu minti daca spui ca stii o persoana cu o anumita problema zicind de problema ta, tu chiar stii, e vorba de persoana ta. Sau, sa iti asumi problema altuia, pentru a putea atrage atentie, caci un prieten mai degraba e deschis sa iti raspunda la problemele tale, decat la ale unui necunoscut, prezentat de tine. Si cam asta face fata in intrebare. Mare brinza ca a zis "cand eram mai mica"! Poate chiar asa a fost. Dar nu exista absolut nici un motiv de a ne lua de ea.
Daca nu stii sa raspunzi, mergi la alte intrebari, si raspunde frumos la ele, cum ai mai facut-o. Mai vreau sa iti dau niste "folositoare" si "inteligente" pe care sa le meriti.

| Violleta2022 a răspuns (pentru cristi202):

Nu trebuie sa fii de acord sau sa ma critici cand nu raspund cum vrei tu, deoarece fiecare din noi avem creier si pareri diferite, cu raspunsuri diferite.

| iulia0514 a răspuns:

Https://vezionline.net/bug-omul-cu-gandacii-2006.html uite aici îl poți viziona gratis dacă dorești!