| AlExAlExAnDrU a întrebat:

E normal sa am la 13 ani jumate 1.60? Ce inaltime ar trebui sa am Funda happy

Răspuns Câştigător
| florindan a răspuns:

Pai depinde de fiecare persona, una e mai mica de inaltime, alta mai mare de inaltime.da e normal, nu ai de ce sa te temi.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal..depinde si de familiehappyEu am aproape 14 si am 1.80 laughing acum nah depinde de fiecare happy

| CannbalCorpse a răspuns:

La 13 ani avem 1:65. deci e bine.

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Eu am 15 si am peste 1.80 si aproape l-am depasit pe tata laughing

| ZenaHiga a răspuns:

Sa stii ca eu sunt mai mica decat tine si am 1.70[nici chiar asa mica] deci depinde de persoana si de mostenire.Ex:La mine e mostenire de la mama.

| PisicutaMeoww a răspuns:

Nu te ingrijora nu esti inalt/a! am vazut si baaieti/fete la 11 ani care au 1.60! happy