| jp a întrebat:

A participat cineva la concursul Reader's Digest. Vreau detalii happy

6 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Eu am participat la vreo 4 concursuri Reader's Digest, timp in care am cumparat mai multe carti ce m-au interesat, in afara de faptul ca, poti procura unele din cartile ce te intereseaza si care nu pot fi cumparate prin intermediul librariilor, nu prea are rost sa participi pentru ca, sunt sanse destul de mici, ca sa nu zic imposibile de a castiga. Primesti in continuare materiale de informare si mereu ti se acorda numere cu care participi la concurs, insa eu personal am urmarit daca se tine seama de numerele pe care le-ai primit anterior, dar ele se schimba in permananta, asa ca nu cumva sa stii care este adevarata ta sansa in concurs si cu ce numere ai putea sa castigi.
Pana la urma le-am comunicat sa-si stearga numele din lista de clienti si sa nu-mi mai trimita materiale de publicitate pentru concurs si cu toate acestea am mai primit inca, cca 4 luni materialele de publicitate, dupa care au incetat.
Eu in locul tau nu as participa la un asemenea concurs, dara daca te intereseaza materialele pe care le vand, poti sa trimiti inapoi ce ti se cere dar nu cred ca este cazul sa speri la un castig, pentru ca nu este cazul. Cartile pe care le vand sunt f. scumpe, asa ca cei care castiga sunt doar cei din firma.

| georginika a răspuns:

Da, eu particip de vreo 5 ani si am facut la ei mai multe comenzi pentru carti ( romane, carte de bucate, enciclopedii si cd`uri cu muzica ) pentru a ramane in concurs, Insa nu am castigat nimic.
de fapt am castigat ceva :d experienta laughing

| georginika a răspuns:

Cadouri surprinza.nu sunt cine stie ce.am primit vederi, suporturi de pahare, carnetele cu pix, am primit o gentuta si un aparat foto clasic.

| kr.mdy a răspuns:

Da, eu, acum cativa ani, in afara faptului ca mi am cumparat o carte frumoasa intr-adevar, nu am castigat nimic, si foarte greu am putut sa ies din jocul acesta, pliantele veneau in mod regulat.

| jp explică:

In pachetul ce va venea acasa ce cadou surpriza a'ti primit?

| cryss_6120 a răspuns:

Da eu am participat dc?