| Miruna_4399 a întrebat:

E un baiat in clasa care mereu se tine dupa mine, zambeste cand ma uit la el, daca sunt intr-un grup de fete si trece, ma saluta doar pe mine, face glume, care stie ca pe mine ma amuza. Dar o prietena a zis acum cateva zile:"Vad ca iti cam place de ea"(se referea la mine) si el a zis ca nu ii place de nimeni din clasa. Nu stiu ce sa cred. Ma place sau nu? Prietenele mele spun ca da, dar eu nu prea stiu. El e genu amuzant, glumet, face caterinca din orice. Deci, ce perere aveti? (p. s. El are 14 ani)

Răspuns Câştigător
| denisa0906 a răspuns:

Da cu siguranta te place nu vezi?raised eyebrows fi serioasa miruna care baiat ar fi asa d prost sa zica adevarul un fata unor colege?straight face te place be surewinking

4 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Hm... pai nu situ ce argumente ti-ar mai trebui ca sa iti dai seama odata ca te place...
Logic sunt prea multe coincidentehappy
Multi baieti evita sa recunoasca ca le place de o fata in fata prietenei acesteia pentru ca pana ajunge raspunsul la tine (Adica daca te place sau nu) pot afla toti colegii, prietenii... etc straight face
Aaa deci sa revin la intrebarehappy Da eu cred ca te place...
Asteapta sa faca el primul pas daca e intr-adevar asa cum zic eu si prietenele tale. Daca e mai timid(ceea ce nu cred pentru ca doar este "bufonul" clasei facandu-i pe toti sa rada) fa tu primul paswinking
Pa-pa:*! Bafta... trimite-mi un mesaj daca ai reusit cevabatting eyelashes

| darkeyes a răspuns:

Stiu*
Scz...greseala meabig grin

| CHILIPIR a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el si atunci o sa-i vezi mai bine reactiile. Sigur vorbind cu el o sa-ti dai seama daca te place sau nu.

Răspuns utilizator avertizat