| Alexutzu1234 a întrebat:

Salut.Eu sunt in spania si una dintre cunostintele mele si-a adus prietena din Romania aici.Si mereu cand iesim in grup ea se uita la mine. Daca ma uit la ea o gasesc mereu uitandu-se la mine...Cand spune unu vreo gluma si radem ea se uita la mine mereu.Cand ma intalnesc cu ea pe strada mereu zambeste si ma saluta, ma intreaba ce fac.Si doar a vazut ca am prietena.Eu cred ca ma place sau ceva de genul.Si mie imi place de ea. Ce as putea face sa vorbesc cu ea de chestia asta? As vorbi cand ma intalnesc pe strada dar nu stiu, daca pe urma se duce si i spune lu gagicsu ca mam dat la ea sau ceva de genu! Credeti ca iar zice? Ce sa fac? sa vad dc se uita la mine mereu si ce are in cap? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| KamyKaze666 a răspuns:

Un sfat bun dupa parerea mea nu te baga ai prietena nu uita
Are prieten, deci stai cuminte nu te implica
Relatia nu prea poate fi posibila findca ea daca era cu tine poate se uita dupa altul
Gandeste-te la prietena ta daca stii ca te iubeste
Bafta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are gagic nu o mai baga in seama deoarece tie iti va face la fel si te va insela.

| X3NNoNCs a răspuns:

Un Sfat. bun / nu te baga in seama, cand iesi cu ea "Nu vorbi Orice"
Stiu ca-tio trebuia "Laso Moale"
Si ai sa vezi ca toate se rezolva de la sine