| anonim_4396 a întrebat:

Erau câțiva useri pe aici care văd că au plecat, și anume Metisul, Hyacinth și Rosalia. Metisul dătea răspunsuri bune, la fel și Hyacinth iar Rosalia avea întrebări interesante inspirate de filmele cu Zorro pentru care părea că are o fascinație. I-am răspuns la anumite întrebări de pe contul vechi care mi-a fost suspendat (AMATTO).
Ce s-a întâmplat cu acești utilizatori TPU?
Ce s-a întâmplat cu Metisul, mai știe cineva ceva de el? Dar de Rosalia?
Și-au schimbat nickname-ul sau și-au șters conturile?
Dacă și-au schimbat nick-ul, ce nickname au acum în prezent?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rosalia cred ca a fugit cu preotul

| Hammurabi a răspuns:

Probabil s-au reâncarnat. laughing
Îi regăsești printre noii născuți.
Pemtru că obiceiurile și stilul le-au rămas.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu există useri care sa ramana la fel. Unii pleacă iar altii isi schimba identitatea complet și nimeni nu mai poate știi cine sunt. Obișnuiește-te

| LordCristobal a răspuns:

Rosalia nu a disparut de pe site si acum e cunoscuta ca The Fox.
Pe ceilalti doi nu ii cunosc.

| 199onur7 a răspuns:

In loc sa fiți fericiți ca a rămas onur cu voi laughing)))