| Alecsanndraa a întrebat:

Este ziua iubitului meu si as vrea sa ii scriu ceva frumos dar nu am idei deloc.ma poate ajuta cineva cu cateva idei frumoase pe care sa le dezvolt eu?
sau daca stiti o chestie frumoasa,o poza, o melodie. orice mi ar fi de ajutor.multumesc!

1 răspuns:
| Bacemi a răspuns:

Cele mai frumoase chestii pe care poti sa i le spui sunt legate de voi.

Cauta in memoria ta momente cu adevarat speciale traite alaturi de el.

Si poti pur si simplu sa ii spui ce simti despre voi, cat de fericita te face.

Aminteste-i de momentele voastre si spune-i exact cum ai simtit tu atunci, cu siguranta va fi fericit sa vada ce gandesti tu despre ce s-a intamplat intre voi pana acum.

Un cadou inedit ar fi ca azi sa fii la dispozitia lui total.

Sau daca nu poti azi, intr-o zi cat mai apropiata.

E amuzant. El iti spune sa il ajuti cu diverse chestii si tu esti la dispozitia lui.

Gen : cumparaturi, fa-mi un referat, daca stati impreuna : faci de mancare si curatenie doar tu, ii faci masaj, ii pregatesti o baie cu bulbuci si petale de trandafiri, etc.