| HazelEyes77 a întrebat:

Eu am mai multa incredere intr-un prieten baiat decat intr o fata. Nu stiu ma face sa ma simt mai in siguranta avandu l confident. Intotdeauna am cautat mai degraba compania baietilor decat a fetelor. La voi cum e?

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Și la mine la fel, nu e neapărat vorba de încredere, e vorba de puterea de a te deschide cu ușurință și a discuta lucruri mai personale. Și normal că e ciudat să zic unui băiat ce am pe suflet, dacă pot, mă deschid către o fată. Dar oricum de multe ori nu are rost să te deschizi către persoanele care nu dau semne că s-ar deschide la rândul lor.

| HazelEyes77 explică (pentru 94Lucifer94):

Asa e sunt de accord mai bine singur decat intr o companie proasta. Cat se poate de adevarat.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu putem generaliza, sunt multi baieti care sunt ipocriti, perversi, in ziua de azi oamenii sinceri sunt rari, eu unu nu am incredere cam in nimeni deci te vor dezamagi intr o zi

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

Nu stiu daca se v a intampla asta sa speram ca nu ...cand se vor casatori e posibil sa se schimbe ceva. E si normal sa nu mai petrecem atata timp impreuna femeia devine geloasa. Ne cunoastem din copilarie si nu se pune problema de ipocrizie, falsitate dar ai dreptate si tu oamenii de incredere sunt pasari rare.

| RAY a răspuns (pentru HazelEyes77):

Simona noi nu ne cunostem asa ca nu putem promite nimic, ai grija ca noi va vedem ca viitoare iubite mai mereu voi ca prieteni sau iubiti e o diferenta, eu unu nu as putea fi prieten cu o fata frumoasa, multi se mint ca nu vor sex

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

Daca tu zici...ce baiat sincer...

| RAY a răspuns (pentru HazelEyes77):

Degeaba sunt sincer, voi iubiti badboys

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

Si tu cum esti foarte cuminte si inocent draga Ray or sa te corupa fetele rele o sa vezi.

| RAY a răspuns (pentru HazelEyes77):

Stiu asta, fetelor nu le plac baieti cuminti numa badboys

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

Mai ce idee fixa ai chiar asa te au dezamagit fetele din viata ta sa le bagi pe toate in categoria asta! Sunt si din alea care s au saturat de golanasi si cauta un baiat finut si de casa.

| RAY a răspuns (pentru HazelEyes77):

Poate ca ai dreptate simona

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

Merci frumos!

| RAY a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc de fundita

| HazelEyes77 explică (pentru RAY):

My pleasure.

| HazelEyes77 explică (pentru HazelEyes77):

Esti veteran pe aici la TPU vad bravo tie eu de abia descoper cum stau lucrurile-sa mi fie rusine deh!

| Lawliet14 a răspuns:

Esti hermafrodit, de aia.

| Darkmagic a răspuns:

"Prietenia" dintre doua femei functioneaza pana apare in peisaj "nenorocitul", "Iuda", "satirul" de barbat.
"Prietenia" dintre tine si baiatul x, o sa fie trainica pana intervine dorinta, sau o alta femeie intre voi.
Cand in relatie apare prima sau a doua chestiune, pui cruce "prieteniei" si te gandesti la o noua intrebare pentru TPU.
Cele mai trainice prietenii, sunt intre o femeie si un barbat...gay, din simplul motiv ca acela intelege perfect femeia, dar nu o doreste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incredere si in fete.Nu am cautat mai degraba compania baietilor, nu pot sa-i vad doar ca pe niste prieteni.Amici,da,cu care razi glumesti iesi in grup etc.Dar confident deja e prea mult.Ori e iubitul meu, ori e doar un amic oarecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata reala am un prieten bun si in general multe cunostinte de sex masculin. Fetele nu prea ma suporta pentru ca nu le dau dreptate ( nu imi place sa fac asta nici cand cineva are dreptate, iti dai seama cand nu are ) si mor de ciuda pentru ca sunt invatate sa fie pupate in dos de majoritatea lingailor din ziua de azi. Ironic, aici pe site am fete la prieteni. In afara de Bacemi care e barbat.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu e baiat. Suntem ca fratii. Cred ca e mai usor sa-i zic secrete, pentru ca, cum spune el "Si asa uit pana ajung acasa."
Toata viata mea sociala se rezuma intr-o propozitie. laughing Mai bine ma inteleg cu golanii, decat cu, c****le.

| HazelEyes77 explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Sora mea. Asa sunt si eu. We love boys not bitches!