| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

Eu am tema de vacanta si nu stiu cand sa incep sa scriu si sa citesc. voi cand va apucati de teme(cai care aveti)

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună, draga mea Silvia. kiss.
Odihneşte-te prima lună de vacanţă ca să te refaci, dacă le faci obosită nu dai randament şi s-ar putea să greşeşti. Începe pe 20 iulie, cam aşa. Mult succes!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Si eu am de facut un caiet de roaman...ca tema de vacanta si cred ca ma apuc prin august.bine ca pana in august mai citesc si din astea.

| Butsilee a răspuns:

Diriga noastra a zis pe la jumatea verii sa ne apucam de tocit ca daca facem de acum si terminam uitam tot pana in septembrie laughing

| anonima10 a răspuns:

Norocul meu ca trec a 9-a si nu am teme:X:X va urez succes

| viky26 a răspuns:

Cat mai repede. Nu pierde timpul. Inainte sa inceapa scoala trebuie sa fi linistita, sa nu te framanti ca ai teme si nu le-ai terminat. Trebuie sa-ti aduni fortele.
Spor la munca!