| floricicadecolt a întrebat:

Ce teme de vacanta aveti? la ce materii?

5 răspunsuri:
| AleAlbu a răspuns:

Am un caiet de 197 de pagini la mate crying ( pe care o urasc ) si mai am un caiet de vacanta la romana happy. Dar vacanta asta e cam naspa pentru. ca la anul trec in clasa a 8-a si trebuie sa recapitulez la romana si mate pentru. evaluarea nationala.

| AlexaDew a răspuns:

Salut! Eu la mate am un caiet de 200 de pagini, la romana un caiet de 111 pagini + de invatat toata materia la istorie, sa recapitulez la celelalte materii si sa ma pregatesc un pic pentru evaloarea nationala...

| Adry15252 a răspuns:

La mateee crying Am 2 caiete de vacanta smug tu in ce clasa treci?

| bivolul165 a răspuns:

Nu avemlaughing

Eu am la romana si matematica. tu? ce clasa treci?