| Savin_Ana-Maria_1988 a întrebat:

Cate teme aveti pe vacanta si la ce?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Am de citit şi de scris nişte comentarii pentru nişte cărţi la română şi la engleză, plus nişte chestii de repetat pe la restul materiilor, că na...

14 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

NU am happy

| positivity a răspuns:

Nu am teme de vacanţă.

| Mary24 a răspuns:

N-am,am terminat a 8-a so.laughing

| andreea171998 a răspuns:

Eu am o culegere intreaga de rezolvat la lb.romana(dar este foarte amuzanta, nu este chiar de scoala), de citit cate ceva tot la lb.romana si cam atat.

| Misspink2000 a răspuns (pentru andreea171998):

Este o culegere gen "after school"? Daca da, culegerea aia o am de completat si eu in vacanta.

| andreea171998 a răspuns (pentru Misspink2000):

Da,aceea de la paralela 45.cam toata lumea o are.

| Diiiiaaaa a răspuns:

La mate de completat o culegere. tu? happy

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru Diiiiaaaa):

La mate 220 exercitii

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru Diiiiaaaa):

La mate 220 de exercitii

| Crucified a răspuns:

Pfff am de facut mai multe rezumate si am de completat o culegere de lb romana dar nu este speciala ptrr vacanta ci scriam pe ea in timpul anului scolar sad

| Iulian03 a răspuns:

Avem.Da doar la Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am!

| Misspink2000 a răspuns:

Eu am la Lb.Romana de citit aproape 20 de povesti/carti si de scris o culegere nu prea groasa.

| Cosminake2012 a răspuns:

Nici eu nu am!