| Hikari a întrebat:

Eu cred ca Japonia este mult mai frumoasa decat Romania (mie una mi se pare Romania o tara de ****, parerea mea ). Limba Japoneza, traditia Japoneza le intrece pe cele Romanesti. Mie una mi se pare ca limba Romana este tare urata la fel si tara. Voi ce credeti? Dau vot, la toate raspunsurile. Si va rog fara raspunsuri vulgare. Multumesc.

2 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Ador limba japoneza:X:X:X. Am vrut sa o invat da mama si o pr de a ei tot ziceau ca nu imi trebuie si n-am ce face cu ea ca o invat aiurea si m-am descurajat si nu am mai invatatsad. A incaput sa imi placa de la anime-urihee hee.Si Japonia e o tara superba + oameni civilizati, nu ca la noi. Deacord cu tinehappy fundita?happy

Arigatoo ^_^!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o tara nu se compara cu Romaniawinking!