| panter a întrebat:

Buna la toti ^_^ deci de cind am inceput sa privesc anime sa ascult muzicami-am facut o impresie foarte frumoasa pentru Japonia iubesc mult mult acasta tara si tare as vrea sai cunosc limba am imblat prin multe locuri dar nu am gasit unde sa o invat onlinesad Va rogg frumos daca cineva stie un site unde poti sa invaeti japoneza gratis online daca are audio e inca mai bine dar se poate si fara audio spuneti-mi va implor a o simpatie nebuna fata de japonia happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Si eu am avut intentia de a invata Limba japoneza, uitandu-ma foarte mult la multe serii de animeuri si ascultand muzica din ele.
Am vrut sa fac cursuri online.Chiar incepusem sa folosesc Google Translate Pentru a traduce cuvinte si a nota pronuntia lor odata cu literele japoneze.
Pe net nu poti sa faci nimic,iti spun din experienta,sunt multe cursuri interactive de limba japoneza prin centre de educare/scoli contra-cost,inscrie-te, asa vei invata limba japoneza, internetul nu te ajuta cu toate. Sfatul meu!

Pa Pa

| deeapp a răspuns:

laughing Tu mai intai invata Lb Romana lasa japoneza.laughing

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti pana o sa ajungi sa dai la facultate si faci si tu un curs... si mie imi plac anime-urile si o prietena de-a surorii mele a facut astfel din cauza anime-urilor big grin si acum invata japoneza, e foarte interesantawinking... noroc!

Pace! peace sign