| KillMePlease a întrebat:

Exista ceva ce urasti sa faci sau urasti sa faca cei din jurul tau cand se afla in preajma ta?

41 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu știam ce înseamnă dar...O să îmi șterg răspunsul. laughing

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Nu ma deranjeaza...vezi ca ii ranesti sentimentele acelei fetite aducandu-i aminte de limba ei materna sad

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Să știi că am șters răspunsul mai mult din rușine pentru tine nu pentru ea...laughing

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Rusine pentru minie?
de ce?

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Că era o vorbă urâtă...

| KillMePlease explică (pentru T0T):

...o.O
Atunci bine ca ai sters raspunsul,, ca-ti dadeam raport si te ziceam si mamicii mele''

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Erai în stare de așa ceva?

| KillMePlease explică (pentru T0T):

,,Da da tu si dobitocul ala mi-ati zis, uratilor si railor''

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

crying

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Când ți-a zis-o p-asta?

| KillMePlease explică (pentru T0T):

N-ai vazut acolo?laughing Numa' ca o avut grija fata sa nu ma faca si pe mine dobitoaca sau cum te-o facut pe tine, ca nu tin minte exact.
Ce sa fac? Nu ma mai vrea-n viata ei! Plaaang! crying

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu plânge Leano...

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Nu ma numesc Leana, Gigica, da' nu-i bai

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Atunci?

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Stai, sunt extrem de curioasa de raspunsurile domnisorului AiranMeidan sau cum il cheama. Fac pariu ca mi-a dat ultimata tanti nenea. laughing
E de apreciat ce-i drept, adica sa te iei de oameni pentru o poza de la avatar..Ioi, e super tare ceea ce face ea. este modelul perfect pentru toti copii si adolescentii aceste generatii. Numa' copii, sa nu va o luati ca exemplu ca prea departe nu veti ajunge

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu știi să scrii numele unei trupe celebre, asta îți spune cineva care are numele de profil acea trupă scrisă greșit...Mooor rolling on the floor
Apropo steagul Americii la profil....Huăăă! Sincer am vrut să îți spun de câteva ori dar acum a ocazia. Nu ești patrioată!
Deci atunci? Nu mi-ai răspuns... Știii...
Acum să o luăm simplu. Prejudecățile și mentalitățile tâmpite sunt foarte întâlnite, și nu numai în România. Peste tot. Dar aici sunt mai mulți cu anumite prejudecăți. Și automat te crezi tu mai bun spunând și criticând pe unii care au alte opinii și alte gusturi. Fiecare cu ce îi place. Dar nu mă, să ne doară de fiecare că e așa important ce face vecinu încât nu pot...Nu pot să mai fiu liniștit...Trebuie. Dar trebuie neapărat să spun de câte ori am ocazia cât de nu știu cum e ăla, ca să mă simt mai bine.

| AirănMeidăn a răspuns:

sa fie penibili si fani lana del - oh stai ce

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

,,Oh stai ce'', urasti un om pentru muzica pe care o asculta?
Interesanta abordare a vietii ai thumbs up

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Mentalitate de om normal ce să mai. Spune-mi ce asculți ca să îți spun dacă te urăsc.

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Imediat iti zic laughing)
Ma poti uri de pe-acuma laughing

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu pot. Nu-i așa simplu. E un proces ceva mai complicat...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

da, of, am o abordare a vietii foarte naspa...
viata mea e naspa
totul e naspa
sunt asa depresiva #tumblr#lanadelrey#cocaine#pepsi

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Of, of, of, saracuta de tine...
Daca ai vrut sa-mi inspiri mila, ai reusit, mititico.
treci peste si nu-ti taia inca venele ca-i duminica, insa maine o poti face

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

am nevoie de incurajari, atentie si lana del rey ca sa trec peste faza asta, pls

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Din pacate fabrica este inchisa, nu mai avem.
Incercati la IronMeidan, poate acolo o lasat usa deschisa si puteti patrunde usor sa furati ceea ce va intereseaza, in acest caz. thumbs up

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

se scrie iron maiden, ioai
acel moment cand esti atat de edgy incat nu stii sa scrii numele unei trupe celebre
si atunci ai pretentia sa ti se spuna ca ai cultura muzicala si nu asculti muzica pe care o asculti doar pentru ca omg, "lana del rey is so fvcking gorgeous #drugs#pills#adderall#tumblragain"

| kar1GaNNN a răspuns:

Sa faca pe desteptii si pe smecherii in fata mea e cel mai enervant.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Urasc la cei din jurul meu când se scobesc in nas ca si cum nu i-ar vedea nimeni, când eu vorbesc si se fac ca asculta, când mint si cand își rod unghiile.

| LaughingKarima a răspuns:

Sa fumeze in jururl meu, sa vorbeasca cu gura plina, sa fie asa de "idioti"(scuze, cuvant mai bun nu gaseam) incat sa nu imi inteleaga sarcasmul/sa nu stie cand sunt sarcastica.

| Innsbruck a răspuns:

Urasc sa ma trezesc in fiecare dimineata la 6:30 pentru a merge la scoala (cel putin de mi-ar ajuta) doar ca sa treaca timpul degeaba pe langa niste oameni care te judeca orice ai face, acei profesori care se cred nu stiu ce zei incat sa te faca sa te simt prost si colegii ''inteligenti''care pun botul la tampenile lor doar ca na, e profu/profa, sa fiu fortata sa imi petrec timpul memorand lucruri care nu ma intereseaza si oricum o sa le uit.
La cei din jurul meu urasc sa se dea in spectacol sau sa fumeze langa mine, sau sa barfeasca pentru a primi putina atentie.

| GhostRider02 a răspuns:

Nu

| Scintilla a răspuns:

Urasc sa fiu pusa in situatii stanjenitoare si urasc ca persoanele din jurul meu sa barfeasca.

| 03Didy03C a răspuns:

Sa tipe in urechea mea, o Doamne! Sau sa faca un sunet enervant, sa frece cu plastic spart de metal etc

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Urasc cind rog pe cineva sa mearga cu mine doi pasi pina la cantina sau pina la incancelarii......si ei mornaie ''ei sa nu veu, nu mai merg '' parca merg kilometrii intr-o vreme pe nimeni nu mai rogam ca numai imi bateam gura.Fiindca mine nu-mi place acest lucru eu nu il fac si merg aproape cu toti cind ma roaga si acum am o priena care mereu merge cu mine si eu cu ea. Urasc cind cineva se baga in sulfetul meu si vrea sa afle tot de-a maruntisul, tot drumul nu-ti da pace pina nu te enervezi si ii zici numai ca sa taca. Urasc cind persona de linga mine vorbeste cu cuvinte necenzurate aceasta nu o suport.Eu ma starui sa vorbesc cit mai frumos, eram ce din clasa care nu vorbeste prostii, insa in ultima vreme m-am stricat la cap si mai zic cate un cuvintel insa incerc sa ma dezvat.

Răspuns utilizator avertizat