| KillMePlease a întrebat:

Exista ceva ce urasti sa faci sau urasti sa faca cei din jurul tau cand se afla in preajma ta?

41 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru ChrisWood20):

Draga, fetita, eu nu am fost, nu sunt si nu voi fi in viata ta fiindca nu-mi doresc.
Uite un sfat: du-te si citeste o carte, ai fi surprinsa sa aflii cate cuvinte are, poate inveti si tu ceva.
Succes!

| LaughingKarima a răspuns:

Sa fumeze in jururl meu, sa vorbeasca cu gura plina, sa fie asa de "idioti"(scuze, cuvant mai bun nu gaseam) incat sa nu imi inteleaga sarcasmul/sa nu stie cand sunt sarcastica.

Răspuns utilizator avertizat
| AirănMeidăn a răspuns:

sa fie penibili si fani lana del - oh stai ce

| KillMePlease explică (pentru ChrisWood20):

Mai multi ca tine, in mod sigur, fetita thumbs up

| T0T a răspuns:

Nu știam ce înseamnă dar...O să îmi șterg răspunsul. laughing

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

,,Oh stai ce'', urasti un om pentru muzica pe care o asculta?
Interesanta abordare a vietii ai thumbs up

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Mentalitate de om normal ce să mai. Spune-mi ce asculți ca să îți spun dacă te urăsc.

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Nu ma deranjeaza...vezi ca ii ranesti sentimentele acelei fetite aducandu-i aminte de limba ei materna sad

| T0T a răspuns (pentru ChrisWood20):

Dacă nu vrei să o mai vezi dă log out.

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Imediat iti zic laughing)
Ma poti uri de pe-acuma laughing

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Să știi că am șters răspunsul mai mult din rușine pentru tine nu pentru ea...laughing

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu pot. Nu-i așa simplu. E un proces ceva mai complicat...

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Rusine pentru minie?
de ce?

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Că era o vorbă urâtă...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

da, of, am o abordare a vietii foarte naspa...
viata mea e naspa
totul e naspa
sunt asa depresiva #tumblr#lanadelrey#cocaine#pepsi

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Of, of, of, saracuta de tine...
Daca ai vrut sa-mi inspiri mila, ai reusit, mititico.
treci peste si nu-ti taia inca venele ca-i duminica, insa maine o poti face

| KillMePlease explică (pentru T0T):

...o.O
Atunci bine ca ai sters raspunsul,, ca-ti dadeam raport si te ziceam si mamicii mele''

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Erai în stare de așa ceva?

| Scintilla a răspuns:

Urasc sa fiu pusa in situatii stanjenitoare si urasc ca persoanele din jurul meu sa barfeasca.

| 03Didy03C a răspuns:

Sa tipe in urechea mea, o Doamne! Sau sa faca un sunet enervant, sa frece cu plastic spart de metal etc

| KillMePlease explică (pentru T0T):

,,Da da tu si dobitocul ala mi-ati zis, uratilor si railor''

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

crying

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

am nevoie de incurajari, atentie si lana del rey ca sa trec peste faza asta, pls

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Când ți-a zis-o p-asta?

| KillMePlease explică (pentru T0T):

N-ai vazut acolo?laughing Numa' ca o avut grija fata sa nu ma faca si pe mine dobitoaca sau cum te-o facut pe tine, ca nu tin minte exact.
Ce sa fac? Nu ma mai vrea-n viata ei! Plaaang! crying

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Din pacate fabrica este inchisa, nu mai avem.
Incercati la IronMeidan, poate acolo o lasat usa deschisa si puteti patrunde usor sa furati ceea ce va intereseaza, in acest caz. thumbs up

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu plânge Leano...

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Nu ma numesc Leana, Gigica, da' nu-i bai