| Anonima6775 a întrebat:

Există extratereștrii? Un răspuns cât mai serios posibil dau fundă

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Cand vezi aceste videoclipuri cam iti spui ca da, e imposibil sa nu existe.Planeta Pamant e mai mica decat o furnica in tot universul. :))

https://www.youtube.com/watch?v=CHiljMMzy2E

https://www.youtube.com/watch?v=i93Z7zljQ7I

| Anonima6775 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult de ambele videoclipurile

| dullcat a răspuns (pentru Anonima6775):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stie nimeni, te asigur de acest lucru! nici daca exista nici daca nu exista!
chiar si multe dintre dovezile aparent "palpabile" care circula pe net sunt 'teorii ale conspiratiei'
deci cineva nu doreste ca noi sa stim cu CERTITUDINE, in ceea ce priveste extraterestii... daca ei exista sau nu!

eu cred asa prin intuitie metafizica, ca da, ei exista
dar nu i-am vazut si nici nu doresc sa ma gasesc cu ei prea curandwinking

| SilentRain a răspuns:

Este posibil sa existe

| Lupică27 a răspuns:

Da, exista, sunt multi aici pe TPU.

| Theo94 a răspuns:

Da, e imposibil sa fim singuri intr-un univers asa mare.

| Dragobeta a răspuns:

Daca sunt, nu s-au demascat.
Insa ar fi ilogic sa credem ca suntem singurii in univers. Mai logic ar fi ca noi nu stim sa intelegem eventualele mesaje trimise. Si mai rau, sa-i consideram agresivi.