| SERIALS a întrebat:

Exista momente in viata voastra cand va adresati intrebarea: Cine sunt eu?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.
http://www.tpu.ro/......cumstante/

| AnaBejenaru a răspuns:

Daaa,și de fiecare dată îmi răspund :,, Eu sunt mi-nu-na-tă''. Bine, aici întrebarea ar fi fost:,, Cum sunt eu?'', dar la mine se aplică în ambele cazuri laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Eu aș zice "ți-gan-că", dar caracterizarea ta e mult mai bună.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Ba',uscatilor,,ce-i cu obiceiul asta sa va luati de toti? Tu esti perfect? Ce ai cu fata,, ce ti-a facut, s-a luat de viata ta?

| AnaBejenaru a răspuns (pentru LoveSleep):

Hahahalaughing)

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Modalitatea "Drimmero" de a se băga în seamă cu o tipă, nr 5. Păzea, femei!

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Cand e ziua ta, ca sa stim sa punem cheta sa-ti luam un vocabular, de mai bine de jumatate de an tot asta repeti atunci cand mi te adresezi, chiar esti setat pe repetare, tu alte poante nu mai stii/

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Păi doar asta faci =]]

| T0T a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca ma plang ca am alzheimer de cand fiintez pe acest site, dar chiar nu e atat de grav incat sa uit si cine sunt. laughing

| 393Dan a răspuns:

Da, am avut o perioada cand ma framantau ganduri de-astea. Si sincer sa ma intrebe cineva asta acum, oricum n-as sti ce sa le raspund xP Probabil le-as spune "exact" ca sa-i confund si sa schimb tema =P

| Teffan a răspuns:

Câteodată sunt musca, câteodată sunt păianjen.
Cine intelege, înțelege.
Cine nu înțelege, sa studieze biologia si simbolismul împreună cu metafora happy

Ma simt prins in plasa unui păianjen câteodată, dar îmi place.
Câteodată ma simt ca stau la panda sa prind o musca si sa o mănânc.
Dar nu am mai simțit de mult asta.

Nu stiu daca sunt musca sau păianjen.

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Nu, asta pentru că știu răspunsul.

| Marieta_Roxana_2000 a răspuns:

Eu sunt ceea ce sunt de cand m-am nascut.