| anonim_4396 a întrebat:

Exista organizatii criminale? Stie cineva care sunt?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cele minore : bombardierii (pe Facebook, limita de vârstă 13 ani - ca să fie cu ghinion numărul)

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Tu stii faza aia ca "al13lea este dumnezeu".

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Era pe vreo rețea de socializare sau așa circulă vorba laughing? Nu, nu o știam, este prima data când mă minunez rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Asta este realitatea mai exact. Avea bunica mea o carpeta de perete deasupra patului, cu unii la masa si al13lea e dzeu. Nu-s sigura acum ce denumiri au. Sunt chiar binedispusa cand imi pleaca chestiile astea din constient. Are si vadakayil o poza cu o gluma facuta pe chestia asta.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Cina cea de Taina?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

rolling on the floor Ai gasit-o, eu i-am numarat, ei ziceau ca-s 12 cica "al13lea e dzeu". Mai tin minte la scoala ca aveam o colega in fiecare zi de 13 incepea "zi cu ghinion" la profesori. Si hey sunt nascuta in zi de 13, si mereu s-a comportat lumea urat cu mine. (oare stiau data nasterii si faceau intentionat?)

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, Iisus zice ca asa este. Data ta de nastere este o coincidenta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur că există. De ştiut nu ştiu care sunt dar consider că şi mafiile tot organizaţii criminale sunt.