| lov3_2924 a întrebat:

Exista superstitii daca te uiti la ceas de exemplu la ora 10:10 pentru ca mi s-a intamplat de cateva ori si...ma gandeam ca poate inseamna ceva. oricum nu prea cred in superstitii.

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Se zice, ca te iubeste...parca esti nepotul meu, care de cate ori intreaba cat este ceasul sau se uita la acesta, sa vada, cat este ora, intotdeauna este "fix fara 5 minute" si asa, si el se intreaba nedumerit de ce oare, se intampla asa?