| Bi.Dam a întrebat:

Faceti un top cu -actorii/actritele vostri/voastre preferati/preferate---melodiile voastre preferate---filmele voastre preferate...
Eu am asa: -Adam Sandler, Jim Carrey, Angelina Jolie---In My Head(Jason Derulo), Egoista(Belinda y Pitbull), Alejandro(Lady Gaga)---A Walk To Remember, Half Light, The Illusionist
Nu e chiar o intrebare, e mai mult din curiozitate, sa aflu lucruri noi

6 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Actorisadam doar 2worried):Jonny Depp si Angelina Jolie--Melodii:Attention(TH), Shut up(simple plan), fashion(lady gaga), me against the music(britney s ft madonna)--filmetongueirates of the carribean(Dead Man's Chest-cufarul omului mort si blestemul perlei negre), alice in wonderland, tomb rider.big grin

| mybutterfly a răspuns:

Actori/actrite:Robert Pattinson, Hillary Duff, Orlando Bloom, Angelina Jolie
melodii preferate:My Happy Ending, Rude Boy, Drip, Drop
filme:Step up, Twillight, Gossip girl etc.

| Yiu a răspuns:

Prefer filmele: Furtuna la palat, Secretele de la palat si Giuvaierul palatului
melodii preferate: G-dragon-korean dream, G-dragon a boy, the leaders.

| ily kim nam gil a răspuns:

Actori nu prea mau atras decat bi-dam deci el e cam singuru`tongue:*>big grin

| NiceBaby a răspuns:

Actorii:Ema Roberts, Wiliam Lewy, Elizabeth Gutierrez.
Filme Preferate:StarStruck, Wild Child
Melodiile:Telephone si Eh, eh(Lady gaga); Naturally si Tell me something (Selena gomez); Rude Boy (Rihanna)

Astea sunt cele mai importante p'u mine. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actori:Arnold Schwarzenegger, Nicole Kidman.
Filme:The end of days, Tenebrele, Meet the Fockers, Norbit, Comando.
Melodii:History(Michael Jackson), Poker face, For your entertainment(Adam Lambert), This is our night(Sakis Rouvas), Bad romace(Lady Gaga), Livin la vida loca(Ricky Martin, desi imi place de foarte mult timp, n-am vorbit despre ea pana acum).