| Izzaizza00 a întrebat:

Fetelor pe voi va tinut vreodata tatal sau fratele vostru în brațe?
vi se pare normal?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil dar clar nu recent, noi suntem mai mult cu kickboxing-ul si alte " joculete" de genul decat cu siroposenii, imbratisari, "pupaturi" la zile de nastere etc. Si prin " noi " ma refer mai mult la mine. laughing

Mi se pare normal, dar eu nu agreez imbratisarile din partea oricui.

| Ada78 a răspuns:

Da cand aveam 2-3-4 ani tata inca ma tinea in brate.Acum sunt aproape pana la umerii lui laughing