| anonim_4396 a întrebat:

Tatal vostru v-a pus vreodata mana pe fund?

33 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde ce tip de atingere era vorba la tine, cred ca ceilalti aiu inteles gresit. Poate doar ti-a dat o palma la fund ceea ce nu e considerat pervers!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, ca sa ma ajute cand eram mic. Copiii mici mai au nevoie de ajutorul parintilor si altfel nu se poate uneoriwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, sigur este tatal tau natural?

| Malvina24 a răspuns:

Nu! normal ca nu! un tata nu trebuie sa faca acest lucru unei fete (mai ales fata lui-pe care o iubeste ca un parinte)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nuuuu doamne ferestestraight face

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuuuu bineinteles ca nulaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu doamne fereste

| Ana a răspuns:

Nu niciodata, doamne fereste.

| alexa a răspuns:

Poate cand eram micatongue
dar oricum nu as permite.adica nu ar face nici el asa ceva. o, nu

| Antonimu a răspuns:

Nu, dar nu ai motiv de ingrijorare, e un semn de afectiune... care duce la viol in cele din urma, dar nu ai de ce sa iti faci griji, e perfect normal! Acum fiind serios, iti spun ca nu ai de ce sa iti faci griji, mie maicamea mi-a pus mana p picior cand conduceam masina, si nu am mai zis nimic... in pnm, totusi e MAMA! Daca-ti face si altfel de avansuri, spune-i mamei tale, dar eu nu cred ca vrea, decat sa te apropie happy

| Mina a răspuns:

Nu este normal ca tatal tau sa iti puna mana pe fund.

| daddy a răspuns:

Nu pentru ca nu e poponar ii plac femeile
^_^

| Яùxsi a răspuns:

Nuuu. tie?!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Da, mai mereulaughing, foarte des, cand simte nevoia ca ma iubeste dar nu mi-as permite una ca asta.

| Klara a răspuns:

rolling on the floor)
Odata, cand mi-a schimbat scutecul.
rolling on the floor
Hai, dati o definitie acum: pedofilie, incest?

| katia a răspuns:

Eu am crescut cu tatal vitreg de la 3 ani(acum am 23 de ani)si niciodata nu mi-a pus mana pe fund, ba mai mult am sa-ti spun ca eu pe tata nu l-am vz niciodata imbracat in pijama pentru.ca ii era rusine sa-l vedem! Azi iti pune mana pe fund si maine e in stare sa te violeze!

| T30D0RA a răspuns:

Cand eram mica de tot si faceam cate o nazbatie imi dadea cate o palma la fund. laughing

| Bubble a răspuns:

Da.Acum 15 ani.cand aveam 1 an. credrolling on the floor
si la nastereblushing

| RainDrop a răspuns:

De ce? tiei tia pus? nu-s eu femeie da intreb straight face

| madalinutza a răspuns:

Da de unde
Doamne feri
Niciodata.straight face

| Tabii. a răspuns:

Normal ca nu.Doar e tatal meu.

| motu a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor))))), ai crescut la casa de copii?rolling on the floor ete na ti-a pus mana pe fund, atata timp cat nu ti-a pus mana la zona cu minuni sau la pepeni(in caz ca esti fata) nu-i bai doar e tactu' nu?

| byanka14 a răspuns:

Daca tie ti-a pus, ori ca a facut-o asa in gluma.

| adams a răspuns:

Cred ca doar cand eram mica big grin
acum insa no0*

| FloriiDirectioner a răspuns:

Pai... vreau s azic ca daca ti-a pus mana pe fund poate ti-a pus-o doar 8in gluma nu in semn de viol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-e rau? Sint barbat dar chiar de as fi femeie, in ambele cazuri ar ramine fara cap.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da normal`. Cand am fost pana la mama m-ia pus mana ca ma intalnisem cu el pe scari`. big grin. Mai bine zis am facut si sex`. tongue

Glumeama` ma doamne fereste`. laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor

De fapt eu n-am tata`. crying De la 4 ani nu mai am crying pakay nu`?

Oricum prin concluzie navea cine sa-mi puna mana la fund`. tongue big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. mi-a introdus-o adanc in fund

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| razadeluna a răspuns:

Ce fel de intrebare ii asta?