| NuMaiFumez a întrebat:

Fictiv vorbind daca ar exista tekelinezia si ti-ar da cineva cu o lustra in cap ce probe ar fi?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" NuMaiFumez; daca ar exista tekelinezia..."

norocul nostru că nu există așa ceva

| dullcat a răspuns:

laughing Nicio proba.Fictiv vorbind, pe cine vrei sa te razbuni asa?

| NuMaiFumez explică (pentru dullcat):

Pe nimeni ma, pai sunt crime unde nu exista dovezi si tot e prins raufacatorul.

| ShaOfHatred a răspuns:

Păi la ce te referi dacă ar exista. Nu ești destul de specific. Dacă ar exista și toată lumea ar ști de ea, sigur ar exista și un set de legi care să acopere și asta. Dar dacă există, dar lumea nu știe că există, de unde știi că poate chiar există? Și dacă există așa, lumea oricum nu crede în ea deci nu ai șanse să ai vreo probă.