| RolandFarnas a întrebat:

Fiul meu are 14 ani si vrea sa doarma cu verișoara lui de 9 ani, ar trebuie sa o las?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fiul esti tu, că esti clasa a 7 a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Oooooooolaughing)l-ai prinslaughing)laughing)

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am prins sau nu, dar daca el este personajul intrebarea este usor perversa nu crezi? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Nici nu se pune problema de râspusn deja era ceva ciudat de la început întrebarea ori-cum cine ar avea o explicabile la ceva atâta de bolnav... întrebarea este orbilă de masacrâ...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Pedo cine ar face una că asta? Decât un pedo...

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei man, totusi sa nu judecam, o intrebare de tip 'trolling' nu are totdeauna si un fapt real in spate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Este pedo eu pe ăștia nu-i iert pe ăștia nu-i iert frate pedofil ăștia bolanvi mintali

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu. Esti la varsta in care ti se dezvolta hormonii sexuali. Nu crezi ca e anormal?