| VisinaDinVisinata a întrebat:

Folosesc cel mai des Mozilla Firefox, dar de ieri, nu stiu unde am umblat, si cand dau click pe home(la casuta aia din stanga sus) nu imi mai apare Google ci asta:
http://search.conduit.com/? ctid=CT2405280&SearchSource=13
Stie cineva cum as putea schimba sa-mi apara Google?
Funda pentru cel mai explicit raspuns :)

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Dai sus de tot la Unelte si dai jos la optiuni. Dai la general adica prima casuta de la optiuni si scrii acolo www.google.ro si gata.(dupa ce dai la optiuni iti apar 7.optiuni.Si dai la prima care se numeste GENERAL)
P. S: Funda?

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Unelte - Opţiuni - secţiunea "General" - la "Pagina de start" scrii: www.google.ro, apoi dai OK
Tools - Options -> General - Home Page -> "www.google.ro" -> OK
O zi frumoasă!

| BetterThanDrugs a răspuns:

Pai ceea ce iti apare tie e tot un fel de google.:))
Dar poti sa scrii acolo La Search: google
Sh dai click pe primul link
http://www.google.ro/

Si setezi ca pagina de pornire:)

Funda?:):X

| kynleiii a răspuns:

Multumesc!

| VisinaDinVisinata explică:

Burzum, mi-am rezolvat deja eu ''virusii'' :p

| burzum96 a răspuns:

Ai virusi happy Cel putin asa cred eu... cheama pe cineva sa rezolve.