| Stitch92 a întrebat:

Fratilor, nu reusesc sa inteleg o chestie:
Am intrat pe pagina Yaoi Romania (din pura intamplare) si am bagat de seama ca sunt postate poze gay, dar pentru fete. Cum vine asta?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tu știi ce înseamnă "yaoi"?

| Naяutσ a răspuns:

Yaoi inseamna gay, cauta si tu '' Hentai Romania '' laughing

| Reiko a răspuns:

Hai ca te lamuresc eu : yaoi sunt manga-urile(benzi desenate japoneze) supranumite si bl in strainatate ( boy's love) Ele sunt facute pentru fete, nu pentru gay. Daca nu stiai, sunt multe fane yaoi care citesc manga-uri bl sau fan-fic-uri bl. Deci site-ul respectiv nu e pentru "boys" ci pentru "girls". Baietii citesc yuri, adica manga cu fete. Sper ca ai inteles ^^

| Stitch92 explică (pentru Reiko):

Am inteles, mersi!