| Evaa a întrebat:

Funda! Cum fac la messenger sa imi apara numele meu cand tastez inca un mesaj la rand?

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, cum sa-ti zic nu prea poti. Am incercat si eu, dar nu se poate. Noul sistem Yahoo ma enerveaza la culme laughing. Pe tine, nu? Numai bine! Cu drag, Lola.

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, SeLLena! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| crynutza34 a răspuns:

Pai asa este la messenger 10.mai bine iti instalezi un messenger mai vechi si atunci iti va aparea... sper ca te-am ajutatwinking