| cri20 a întrebat:

In legatura cu yahoo, messenger... cum pot face sa apara id-ul, sau numele pe care il folosesc, in fata fiecarui mesaj pe care il trimit?
la noua versiune apare ceva de genul :

x:... y:...
in loc de

x:...
y:...

mai bine nu am putut sa explic

5 răspunsuri:
| zeDruit a răspuns:

Daca apesi F2 iti apare si data si ii cam aiurea. Din cate stiu si din incercarile mele, nu se poate.

| aby a răspuns:

Apasa pe F2.Si mi-e imi facea asa pana am descoperitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numele ininte intra la action si dai ok numele tau

| cri20 explică:

Am aflat... click in fereastra cat sa nu apara cursorul de scris...si ctrl shift 0 poate o sa fie de folos si altor persoane

| cri20 explică:

Am aflat big grin dau click in fereastra cat sa nu mai apara cursorul de scris...si ctrl shift 0 devil