| Adi_2281 a întrebat:

Funda! Examen auto! Ce intreaba prima data politistul cand se urca in masina? Ceva despre asigurare, certificatul masinii si altceva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil iti da noroc daca e om educat si apoi iti ia buletinul si se uita la dosar, apoi zice pregateste-te si asigurate inainte sa plecam si vezi scaunu bine reglat, oglinzile sa fie bine, usile inchise si dai contact apoi semnalizare bagi in viteza si pleci.

| mgtow a răspuns:

Am uitat sa zic de centura, o pui tu si te asiguri sa o aiba pusa si ceilalti pasageri.

| Dash a răspuns:

Doar o sa-ti ceara buletinul.

| ilegalnonstop a răspuns:

Depinde masina, cum arati si daca esti femeie!

| SongokuJR a răspuns:

"Pemisul,talonul,carnetul si buletinul va rog", dupa ce ti le verifica o sa-ti spunace ai facut si vei avea consecinte in functie de ce ai facutwinking Stiu ca ma crezi cam mic, dar fratele meu (are 22 de ani) are mania vitezeilaughing si are la amenzi... asa ca asculta de minelaughing