| IBeliveICanFly3 a întrebat:

Heeeellp! Ce mai fac? Raspundeti urgent va rog, pentru ca am nevoie disperata de ajutoa! Deci:
M-am patat cu fond de ten pe pantaloni! Se mai ia la spalat sau ramane pata?
FUNDA (Scuzati categoria dar este cea mai mpopulatasi am nevoie urgenta de ajutor)

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Presupun ca faci bine! Venis (nu stiu daca am scris bine numele ) Am auzit de la sotie ca stcoate aproape orice pata, citeste instructiunile de utilizare si vei scapa de problema!

Succes!

4 răspunsuri:
| IBeliveICanFly3 explică:

Faceti*

| IBeliveICanFly3 explică:

Populata si*

| DubLeCriMe a răspuns:

Daca ii pui venisi se ia