| Byucc a întrebat:

Heeeyo!
Cei care ati auzit/citit despre The Russian Sleeping Experiment, ce credeti? Oamenii aceia au innebunit din cauza nesomnului sau din cauza gazului?

Răspuns Câştigător
| ChemicalThunder a răspuns:

Hey! sa stii ca l-am citit, si mi s-a parut super interesant happy am inceput si eu sa ma interesez despre asta, dar in ciuda faptului ca deja eram mare fana 'creepy things' dupa mult timp am aflat ca era doar o poveste 'creepypasta' care este o poveste de groaza (inventata) de dimensiuni putin mai mici decat o poveste horror si structurata diferit de aceasta avand de asemenea si alt scop happy pe scurt, chiar daca e cam dezamagitor, e doar o inventie. P.S. : totusi daca ma intrebi pe mine, au murit din cauza somnului (au ajuns sa le fie atat de somn incat de fiecare data cand puneau capul pe perna aveau un stop-cerebral) gazul nu facea decat sa ii tina treji laughing Sper ca am ajutat big grin

| Byucc explică (pentru ChemicalThunder):

Sa stii ca ma bucur sa aflu ca a fost doar o chestie creepy-pasta omfg

| ChemicalThunder a răspuns (pentru Byucc):

Ma bucur ca am ajutat tongue