| AmaMaximer a întrebat:

Heey! As vrea sa imi fac o pagina (pagina, nu cont) pe Facebook si as avea nevoie de un raspuns.
Persoanele necunoscute pot afla ca eu creat pagina? Ar putea sa imi gaseasca numele si sa-si dea seama ca eu am creat-o?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu poate să-ți găsească numele și să își dea seama că tu ai făcut-o. Și de asemenea nu poate să afle nimeni (înafară de Facebook) că tu ai creat pagina.

| millar a răspuns (pentru OnuOnulică):

Eu am creeat o pagina si apare la detalii

| deeeaqq a răspuns:

Nu, nu pot afla că ''tu creat'' pagina.

| AmaMaximer explică (pentru deeeaqq):

Multu' de atentionare happy

| millar a răspuns:

Da apare, daca nu vrei sa stie ca tu ai facut pagina creeaza un cont fals, cand creezi o pagina te pune sa te conectezi cu contul tau de Facebook,