| elenavrs2791 a întrebat:

Hei, am o mică problemă, de fiecare dată când mă cert cu iubitul meu, simt că îmi amorțesc mâinile și picioarele.
Știți cumva care ar fi cauza? Mulțumesc.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Îți crește tensiunea

| Drimmero a răspuns:

Esti tu mai sensibila, anxioasa, probabil faci tensiune. Ia-o mai usor sa nu o dai in altele.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sa stii ca asta nu e o mica problema.E o mare problema pe viitor, daca nu iei masuri de pe acum.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Stres?

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Probabil anxietate

| RAY a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

De la ea ai atac de panica, simți că te sufoci, inima îți bate puternic

| melimili a răspuns:

Psihicul!

| melimili a răspuns:

Si apropo, ce fel de iubit este daca va certati mereu? Renunta la el si vei avea o viata linistita.

| elenavrs2791 explică (pentru melimili):

Îmi este greu sa renunt la el…