| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am o problema. Cam de aseara de la ora 7 nu mai primesc sms-urile de la o anumita persoana. Respectivul le primeste pe ale mele, dar eu nu. Aveam un numar mare de mesaje in conversatie si m-am gandit ca aceea e cauza asa ca le-am sters si i-am spus sa-mi trimita un alt mesaj dupa aceea. Tot nu le primesc. Mi-am repornit si telefonul si degeaba. Ce sa fac? Mentionez ca am incercat si cu o alta persoana si a mers, i-am primit mesajul.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uita-te la setarile mesajelor si suna laserviciul clienti

| Io4 a răspuns:

Am pățit și eu așa. Vezi dacă nu din greșeală era nr la blocate happy

| Adry05 a răspuns (pentru Io4):

Nup, nu era asta problema. Am bagat cartela pana la urma in alt telefon, le-am primit acolo si am mutat-o iar la mine si a mers. Dar multumesc oricum.