| AllexandraPct a întrebat:

Hei, aseara am visat-o pe matusa mea care a murit acum 2 saptamani, in vis am fost surprinsa dar ea era la fel, ea a murit intr-un accident de masina, in vis am aparut in mai multe locuri, iar in ultimul loc, cand am vrut sa spun ceva ea mi-a vacut semna sa tac, stiti cumva ce inseamna?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca ai frici interioare, e matusa bonava de ceva?

| TheImpaler a răspuns (pentru RAY):

Da...e bolnava de moarte. a murit intr-un accident de masina acum 2 saptamani...

| madalinfindrihan a răspuns:

Daca o visai ca a murit si ea sa nu fii murit in realitate insemna ca i-a murit moartea si ca o sa fie bine si daca tu ai visat asta inseamna ca vrea sa fii bine si sa stii ca ea e foarte bine acolo.