| papushicata14 a întrebat:

Hei buna! Aceasta intrebare e mai mult pentru fete dar accept orice raspuns.Cum as putea sa cuceresc un baiat care mi-e prieten? Va rog mult, chiar il plac.Promit funda in schimbul raspunsului care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sincer daca ii placea de tine incerca el sa te cucereasca pana acum...

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Suna la MTV friendzone

| Shimozukushiki a răspuns:

Uita-te la filmul prieteni cu benefici te uiti acolo si vezi ce trebuie sa faci!

| GabiArian22 a răspuns:

Parerea mea este sa nu strici o prietenie pentru o relatie.Nu se stie cat tine relatia, nu se stie cine se indragosteste de altcineva sau cine raneste pe cine.In schimb o prietenie dureaza o viata