| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cine îmi poate da şi mie un program de făcut videoclipuri cu versuri din poze cu muzică şi să îmi spună cum se foloseşte?

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Ai preinstalat Windows Movie Maker.
Start-All Programs.
E uşor de folosit.

| BigCode a răspuns:

Poti folosi mai multe programe. Windows-ul vine preinstalat cu unul de asta. Se numeste Windows movie maker si il gasesti in start-> programs (doar daca ai xp pe Vista nu stiu daca este iar pe 7 trebuie instalat) oricum daca ai WMM pur si simplu mergi la file -> Import into collection si de acolo selectezi pozele pe care vrei sa le folosesti. Le tragi in zona de jos a ecranului. Pentru a pune versurile dai click pe tools -> title and credits si din lista care apare in stanga selectezi "on the selected clip" pui versurile. la sfarsit importi melodia (tot cum ai importat si pozele) si o tragi tot jos. Succes! Astept funda big grin