| anonim_4396 a întrebat:

Cine ştie să-mi spună un program bun de făcut videoclipuri din poze cu muzică şi versuri?

Răspuns Câştigător
| BruteE a răspuns:

Pai cum eu am un cont pe Youtube si am multa experienta, iti trebuie Fraps oricare pentru a inregistra ce ai nevoie sau cel mai folositor dar complicat(iti dai tu seama) Sony Vegas Pro9.La el poti pune orice si poti edita orice.Si daca vrei sa pui versuri poti pune Captions acolo si scrii tu pe la ce parte vrei a videoului. Sper ca am ajutat!winking

1 răspuns:
| andreutz1945 a răspuns:

Sincer sa-ti spun habar n-am si eu caut asa ceva